12. července 2022
3 minuty čtení

Zprava dobrý, zleva křeslo

Jihlava včera žila zejména netradičními účastníky silničního provozu, kterým se podařilo uprchnout z místní zoologické zahrady.
Jak jsme ale zjistili, zebry nebyly jediným nezvyklým dopravním prostředkem, který řidiči mohli za poslední dobu vidět. Po silnicích v jihlavských ulicích se v neděli odpoledne proháněla dokonce i rybářská sedačka a staré křeslo.
 

Za kuriozním kouskem na speciálně upravených elektrokoloběžkách stojí Lukáš Jiřiště z Jihlavy, pro kterého není výstřední kousek zdaleka prvním počinem tohoto druhu.

„Natáčime vtipná videa, snažíme se bavit lidi, nechceme nikoho ohrozit, ani nic takového, pouze rozesmát. Naše videa mají byt určena k pobaveni, kdo nás zná, tak ví,“ prozradil naší redakci mladý youtuber, kterého znají fanoušci pod přezdívkou lucasstyle_.

O spanilé jízdě mladíků se rozbouřila i vášnivá diskuze na sociálních sítích. Některé nebezpečná jízda na jedné z nejkrekventovanějších křižovatek pobouřila, jiné rozruch pobavil.

 „Chtěl bych čtenářům říct, ať neberou život tak vážně a trošku si užívají. Uznávám, že tohle bylo trosku přes čáru, ale každý děla nějaké chyby. Ve finále se nikomu nic nestalo, policie mě zatím nekontaktovala, ale asi bude nejlepší, když sám zajdu na policejní stanici a celou záležitost jim vysvětlím,“ dodává Lukáš.

Zdroj: redakce
Foto: archiv lucasstyle_

 

Dále doporučujeme