01. září 2023
2 minuty čtení

Zažijte NHL na vlastní kůži na Masarykově náměstí i v obchodním centru

Milovníci hokeje všech věkových kategorií si budou moci již brzy na vlastní kůži vyzkoušet atmosféru nejslavnější ligy světa. Další ročník populární Global Fan Tour zavítá 5. září i na Masarykovo náměstí v Jihlavě, kde si fanoušci budou moci vyzkoušet svoje hokejové dovednosti a zasoutěžit o ceny od NHL. O den dříve zájemce čeká zahřívačka také v OC Citypark Jihlava.

Tzv. warm-up čeká na malé i velké sportovce už 4. září mezi 15. a 19. hodinou v jihlavském obchodním centru. Zde si nadějní hokejisté vyzkouší rychlost a přesnost své střelby nebo preciznost práce s hokejkou. Spoustu zábavy i památku nabídne fotoutek a autogramiáda s hráčem Detroitu Milanem Chalupou, odchovancem Dukly a budoucí hvězdou Islanders Jakubem Škarkem a Bedřichem Ščerbanem.

Úterní program na Masarykově náměstí začíná už dopoledne, přičemž první část patří dětem ze základních škol. Od 14.00  hodin je NHL Global Fan Tour otevřena pro veřejnost. Hlavními atrakcemi budou velká nafukovací hřiště či stany na měření rychlosti a přesnosti střelby. Návštěvníci mohou vstoupit také do světa virtuální reality a zažít, jaké to je zastavit střelu v kůži brankáře NHL. Pro nejmenší je připraveno samostatné hřiště se speciálně upravenými hokejkami.

Zdroj a foto: hcdukla.cz