18. července 2022
3 minuty čtení

Zájemci o celoživotní vzdělávání se stále mohou přihlašovat do Akademie třetího věku v jihlavském muzeu

Od září 2022 zahajuje Muzeum Vysočiny v Jihlavě Akademii třetího věku, která umožňuje zájemcům získávat nové informace v několika oborech. Akademie třetího věku je skvělou příležitostí k získávání nových informací, ale také k setkávání a poznávání nových lidí. Kurzy Archeologie Jihlavy a Základní přehled dějin umění jsou už naplněné. Na třech ještě volná místa jsou. Neváhejte!

"Jde o velice atraktivní aktivitu, protože počet přihlášených už v tuto chvíli vysoce převýšil naše nejoptimističtější očekávání. V tuto chvíli jsou kurzy Archeologie Jihlavy a Základní přehled dějin umění zcela naplněny. Ve zbylých kurzech Jihlava – život obyvatel města ve 20. století, Příroda Českomoravské vrchoviny a Astronomie v tuto chvíli ještě několik volných míst zbývá," sdělil redakci jihlavský muzejník Miloš Podařil.

Do kdy podat přihlášku?

Přihlášky se přijímají do středy 24. srpna 2022, kdy proběhne informativní schůzka, na které se zájemci dozví další informace týkající se Akademie třetího věku a budou jim zodpovězeny případné dotazy. Přihlášky můžete odevzdávat na pokladně muzea, nebo elektronicky na e-mail kremlackova@muzeum.ji.cz.

Veškeré aktuální informace včetně popisů kurzů najdete na webových stránkách Akademie třetího věku.

Zdroj: Muzeum Vysočiny Jihlava
foto: Archiv Muzeum Vysočiny Jihlava