07. července 2022
3 minuty čtení

Vysočina Fest je tady a s ním spoustu hvězd. Dnes zahraje třeba Pokáč, Wanastovky, Mirai nebo Arakain. Hlavním partnerem festivalu je Jihlava

Do Jihlavy se konečně zase vrací hudební festival Vysočina Fest. Hlavním partnerem pro letošní rok se stalo město Jihlava. „Jsem velmi rád, že se Jihlava už tento čtvrtek 7. července probudí do trochu rušného festivalového dne a naše letní kino se naplní a zažije opět chvíle plné hudby, zábavy i setkání. Letňák je prostě nejlepší scéna v České republice. Doufám, že se tam potkáme,“ řekl ke startu Vysočina Festu náměstek primátorky Vít Zeman.

Mirai, Pokáč, Wanastovky, Jelen a spousta dalších už dnes

Ve čtvrtek vystoupí na festivalu například Mirai, Wanastowi vjecy, Maniak, Pokáč, Arakain, Iné Kafe, Poetika, Demons of Desire a spousta dalších. Podrobný program najdete ZDE.

Bude-li pršet, zalezeme pod stan

Pro návštěvníky bude během celého festivalu otevřený i stan města Jihlava. „Vzhledem k počasí, které na dobu festivalu hlásí, tam bude pro zájemce k dispozici zdarma na 500 pláštěnek. Připraveny tam máme ale i lékárničky a pro děti například bublifuky. Náš stánek najdete hned u hlavního vchodu do areálu letního kina,“ uvedl mluvčí magistrátu Radovan Daněk. K prodeji tam pak budou podsedáky nebo trička.

Zdroj: www.jihlava.cz/jezkovyoci, www.vysocinafest.cz
Foto: redakce

Dále doporučujeme