18. května 2023
2 minuty čtení

Vyrazte bloudit do černých lesů a pak na festival kroužků, zve Dům dětí a mládeže v Jihlavě

Dům dětí a mládeže bude letos již po sedmé pořádat pochod noční krajinou nazvaný Bloudění Černými lesy. Skupiny maximálně osmi zbloudilců budou v pátek 26. května navečer odvezeny z Hájenky Černé lesy na sice nedaleké, ale blíže neurčené místo.

Po vysazení musí určit svoji polohu a naplánovat trasu svého přibližně patnáctikilometrového putování přes stanovené kontrolní body, na kterých je budou čekat zbloudilé úkoly. Zní to nebezpečně? S mapou, baterkou, tužkou a papírem to může být naopak zábava! V cíli bude navíc po úspěšném putování na účastníky čekat večeře a malá odměna. Více informací najdete na stránce www.bloudeni.4fan.cz.

Festival kroužků

Jihlavský Domeček zve také na Festival kroužků DDM Jihlava, který se uskuteční v úterý 6. června v DKO. Připravena budou vystoupení dětí z hudebních a pohybových kroužků, ale také ukázky z kroužků dalších oborů, které DDM nabízí. Během celého programu budete moci zhlédnout práce výtvarných kroužků, tvořit v kreativních dílnách nebo si zasoutěžit. Celý program bude zakončen koncertem kapely CO?. Přijďte se podívat, jaké volnočasové aktivity a kroužky DDM nabízí a  kterým se vaše dítě může věnovat, seznam všech vystupujících najdete na www.ddmjihlava.cz/festival. Festival je otevřen všem!

Zdroj: www.jihlava.cz/jezkovyoci