16. listopadu 2022
2 minuty čtení

Superstar se loučí s kariérou. Míra Třetina dnes odehraje v Brodě svůj poslední zápas

Dnes večer bude mít v havlíčkobrodské Kotlině sváteční nádech zápas se Žďárem nad Sázavou. Havlíčkobrodské hokejisty totiž pro toto utkání posílí Miroslav Třetina. Bude to jeho rozlučka se skvělou, celoživotní hokejovou kariérou, která trvala 37 let. Akce začíná od 18 hodin.

Přestože je rodákem z Jihlavy, Miroslav Třetina se zařadil mezi největší osobnosti havlíčkobrodského hokeje poslední doby. V Kotlině vybojoval postup do první ligy, v prvoligové éře patřil mezi nejlepší havlíčkobrodské hráče, po sestupu se vrátil zpátky a jako kapitán vedl nově tvořící se tým, se kterým byl dvakrát blízko návratu zpátky o patro výš. Ve své bohaté kariéře si zahrál také Extraligu, kterou ochutnal v dresu pražské Slavie.

Teď se miláček havlíčkobrodských fanoušků loučí. Útočník, kterému fanoušci díky účasti v pěvecké soutěži začali přezdívat Superstar, nastoupí ke svému poslednímu soutěžnímu zápasu ve středu 16. listopadu v derby proti Žďáru nad Sázavou. Těšit se můžete na speciální program.

"Je to poslední zápas, jdu si to užít. Nervózní už nejsem. Program jsme přiipravili s Jančou (manželka, pozn. redakce) sami, takže teď ještě řešíme hlavně všechno kolem, aby to klaplo. Budu tam mít speciální hosty a moc se těším," prozradil redakci Mojejihlava.cz Míra Třetina.

Přijďte vytvořit atmosféru, jakou si Superstar zaslouží. Superstar se loučí.

Velký srpnový rozhovor s Mírou Třetinou si můžete přečíst tady

Zdroj: www.bkhb.cz
Foto: archiv Míry Třetiny