17. července 2023
2 minuty čtení

Sázavafest rozezní zámecký lesopark ve Světlé nad Sázavou již po jednadvacáté

Od středy 20. července bude ve Světlé nad Sázavou opět živo. Po roce se na místo činu už po jednadvacáté vrací očekávaný třídenní letní festival plný nejrůznějších žánrů.

Z původní jednodenní akce s návštěvností 1800 lidí se z festivalu přirozeným vývojem stal renomovaný evropský multikulturní festival, který nabízí pestrý program na několika scénách. Nyní návštěvnost festivalu dosahuje 20 000 lidí.

Letos se na hlavních stages vystřídají například kapely Chinaski, Kryštof, Jelen, Mirai, zpěvačky Olga Lounová, Katarína Knechtová nebo Kateřina Marie Tichá.

„Letos chystáme hned několik poprvé. Novinkou je například jednodenní vstupné, které si můžete už nyní koupit v předprodeji. Samozřejmostí jsou lístky i na místě. Poprvé k nám také zavítá Lou Bega, to si určitě nenechte ujít. Krásné počasí je objednané, doražte i se svými dětmi," uvedla pro MojeJihlava.cz ředitelka Sázavafestu Andrea Zdarsová.

Kromě populární hudby se mohou návštěvníci těšit na vystoupení performancerů Na Stojáka, noční sovy potom na taneční stan a pestrou řádku těch nejlepších Djs.

Zdroj a foto: Archiv Sázavafest