09. dubna 2022
2 minuty čtení

Rozloučení se stadionem se blíží, vystoupí mnoho hvězd

V sobotu 30. dubna 2022 se na legendárním Horáckém stadionu v Jihlavě (nyní CZ LOKO Aréna) uskuteční velká rozlučková akce Grand Finále - Díky legendo. V dubnu totiž vyprší klubu HC Dukla Jihlava licence na provozování CZ LOKO Arény. Zároveň nyní probíhá výběrové řízení na dodavatele demoličních prací a následné stavby nové Horácké multifunkční arény.

Akce „Grand finále – díky legendo“ bude jednou z největších na stadionu a nejen tam – doprovodné aktivity jsou připraveny také v parku Smetanovy sady, jehož pomyslné brány se otevřou již v pravé poledne.

Hokejové legendy, ale i Sáblíková a Krpálek

Exhibičního zápasu se zúčastní hokejoví olympijští vítězové, mistři světa, vítězové NHL či několikanásobní mistři hokejových lig. Na ledě se představí také dvojnásobný olympijský vítěz Lukáš Krpálek, akce se zúčastní i několikanásobná olympijská vítězka a mistryně světa Martina Sáblíková. Brusle obuje stříbrný medailista z fotbalového EURA 1996 Pavel Kuka a Jan Koller, historicky nejlepší střelec české fotbalové reprezentace a člen bronzového týmu z EURA 2004.

Celou akci bude moderovat herec Jakub Kohák, koncertovat budou kapely Třetí třetina a Divoký Bill

Kompletní program najdete na webu HC Dukla Jihlava, kde zakoupíte také vstupenky.

Zdroj: webové stránky HC Dukla Jihlava, Ježkovy oči