20. června 2023
2 minuty čtení

Předprázdninová aukce deskových her pomůže záchranné stanici v Pavlově

V Pavlově tento týden probíhá velká předprázdninová aukce deskových her s tematikou zvířat a přírody. Zúčastnit se může každý zájemce na FB Stanice Pavlov, nabídnout cenu a svým příhozem podpořit zvířata v záchranné stanici.

„Aukci můžeme uspořádat díky nezištnému daru od distributora her v České republice, společnosti ADC Blackfire Entertainment, která nám darovala všech devět her,“ s díky vysvětlil ředitel stanice Zbyšek Karafiát.

 „Přemýšlel jsem, jak bych mohl propojit svou práci s možností přispět na potřebné krmení a jiné věci a napadlo mě zaslat vám několik deskovek k aukci,“ prozradil Tomáš Petr ze společnosti ADC Blackfire Entertainment, který je pravidelným návštěvníkem stanice a sám s nápadem přišel.

Facebooková aukce na stránce stanice www.facebook.com/stanicepavlov/  skončí v pátek 23. června v 14:55. Všechny darované hry jsou zvěčněny na originálních fotkách přímo se zvířaty Záchranné stanice v Pavlově.

 „Příhozy formou komentářů mohou lidé přidávat přímo pod vybranou fotku hry, kterou by v dražbě rádi získali. Některé hry jsme dostali dvakrát, jako například Brainboxy Zvířata nebo Příroda, případně Cardline – svět zvířat, takže mají zájemci vyšší šanci získat hru, kterou by si rádi zahráli,“ vysvětluje Monika Brothánková zodpovědná za propagaci Stanice Pavlov.

Peníze z aukce půjdou na krmení pro mláďata, zvířata s trvalým hendikepem ve stálé expozici a na další potřebný materiál každodenně používaný při péči o živočichy.

Zdroj a foto: Záchranná stanice Pavlov