25. září 2023
2 minuty čtení

Populární Transformers Bumblebee se procházel po jihlavském nákupním centru

V sobotu 23. září se v nákupním centru OC Citypark Jihlava nesl zvuk rychlých motorů a vůně sportovních vozů. Automyčka Auto Style City oslavovala své první narozeniny a mejdan pojala velkolepě. Přinesla radost svým zákazníkům, návštěvníkům centra i rodině malého Lukáška.

Jedním z vrcholů oslav byla přehlídka luxusních sportovních vozů, které přilákaly pozornost mnoha motoristických nadšenců. Návštěvníci měli dokonce možnost se v některých z nich i projet. Pro nejmenší byl připraven speciální program plný zábavy. Děti si mohly užít hrátek s legem, malování na obličej a tvoření.

Bezpochyby největší atrakcí celé akce byl Transformers Bumblebee, který se procházel pasáží nákupního centra. Fanoušci tohoto populárního robota měli možnost si s ním udělat fotografii. Akce však nebyla jen o zábavě, měla také charitativní podtext. Díky podpoře spřátelených firem, návštěvníků, tomboly a Nadačnímu fondu Šťastná hvězda se podařilo vybrat téměř 60 000 Kč pro malého Lukáška, který trpí chromozomální aberací.

Zdroj a foto: Anička Rásochová