26. října 2023
2 minuty čtení

Pomoci Záchranné stanici Pavlov můžete koupí kalendáře na rok 2024

Stanice Pavlov vydává v pořadí druhý nástěnný kalendář. Tentokrát se mohou příznivci této neziskové organizace, jejíž pečovatelé se starají o mláďata a hendikepovaná zvířata, těšit na norka Naksíka, vydry říční Alfonse a Máju, plšíka lískového nebo veverku.

Stanice Pavlov zároveň s prodejem kalendáře na rok 2024 spouští nový jednoduchý e-shop, který usnadní komunikaci a objednávky oběma stranám, ušetří čas a nabízí vyšší standard komunikace, než tomu bylo v předchozích letech. Nový nástěnný kalendář nejenže slibuje, že vás udrží na správné cestě v průběhu roku, ale také bude zájemcům přinášet měsíční dávku radosti a inspirace prostřednictvím povedených momentek zvířat, o která pracovníci pavlovské záchranné stanice pečovali nebo ještě stále pečují.

Jedním z hlavních lákadel tohoto kalendáře jsou samozřejmě profesionální fotky od dvorního fotografa stanice Jaroslava Loskota. Každý měsíc se na vás z kalendáře bude dívat jeden zachráněný hrdina. Každé zvíře má svůj jedinečný příběh a přínos pro ekosystém, a tím pádem i pro nás všechny.
„Mlsný Lukáš představuje statečnost a adaptabilitu. Vydry Mája a Alfons nám zase připomínají, jak důležité je zachování čistých vodních ekosystémů a snaha o obnovu jejich populace. Plšík lískový, ale třeba i muflon evropský jsou dalšími hrdiny kalendáře, kteří symbolizují různé aspekty naší přírody a biodiverzity. Každý měsíc přináší nový pohled na krásu a důležitost naší přírody,“ přibližuje ředitel stanice Zbyšek Karafiát.

Každý zakoupený kalendář bude nejen ozdobou stěny kupujících, ale také příspěvkem na podporu Stanice Pavlov a jejích obyvatel. Zároveň zájemci přispějí na plánovanou výstavbu nového centra péče o zvířata a nových voliér, jejichž stavba v následujících minimálně dvou letech vyjde na více než 20 milionů korun.

Zdroj a foto: TZ ZÁCHRANNÁ STANICE PAVLOV