05. srpna 2022
3 minuty čtení

Od pondělí už zase hurá plavčit na "Rošárnu". Bazén se po pravidelné odstávce otevírá

Bazén E. Rošického má za sebou pravidelnou technologickou odstávku a vy, kteří toto místo rádi využíváte ke svým sportovním počinům, se můžete těšit na pondělí 8. srpna, kdy bude znovu otevřen. 

Během pauzy vyčistili pracovníci Služeb města Jihlavy (SMJ) bazénové vany a akumulační jímky. Postupně opravili zařízení chemického hospodářství, potrubí, rošty, dlažbu v bazénové hale a v bazénových vanách. Vyměnili také dveře v prostorách velké a malé tělocvičny a u bufetu.

Ve druhém a třetím podlaží je také nové linoleum a výmalby se dočkal vestibul, sauna, plavčíkárna a sprchy. Práce vyšly na zhruba 600 tisíc korun.

Letní provoz

Bazén E. Rošického bude pro veřejnost od 8. do 31. srpna otevřen v takzvaném letním provozu. V této době bude platit hodinové vstupné 70 korun pro dospělé a 50 korun pro děti od 6 do 15 let. Bude ale možné zakoupit si i celodenní vstupné, a to za 85 korun pro dospělé a 60 korun pro děti od 6 do 15 let.  V tomto období nebudou platit permanentky.

Návštěvníci budou mít k dispozici travnaté plochy za bazénem, které jsou určené k odpočinku a slunění.

Veřejnost má přes celé letní prázdniny nadále k dispozici ke koupání a saunování také krytou i venkovní část Vodního ráje v Jihlavě.

Zdroj: www.jihlava.cz/jezkovy-oci
 

Dále doporučujeme