23. srpna 2022
2 minuty čtení

Objednat se elektronicky do ambulancí bude nyní jednodušší

Kraj Vysočina vyšel vstříc poptávce ze strany veřejnosti po jednodušším způsobu vytvoření elektronické objednávky do ambulancí krajských nemocnic. Nyní nově funguje možnost jednorázového objednání k lékaři bez nutnosti přihlášení se.

Po výběru příslušné nemocniční ambulance je potřeba vypsat nutné základní údaje – jméno, příjmení, rodné číslo a kontaktní údaj. Po vyplnění bude objednávka uložena a informace/potvrzení přijde uživateli na zadaný kontakt. Takto vytvořená rezervace je jednorázová, bez možnosti další změny nebo zrušení, pro další objednání je třeba postupovat opět stejným způsobem.

Zabezpečené osobní účty jsou nadále beze změny a zůstávají aktivní pro všechny, kteří je mají. Výhodou účtů je možnost další správy zadaných rezervací k lékaři, jednodušší vytvoření více rezervací v případě chronických pacientů nebo jednodušší možnost vytvářet rezervace nejen pro sebe, ale zároveň pro zastupované osoby např. děti. Zrušení zadané rezervace nebo její změna je tak nadále možná jen pro rezervace vytvořené v osobním účtu

Zdroj: Tisková zpráva Kraje Vysočina
Foto: Nemocnice Jihlava