30. října 2023
2 minuty čtení

Na cenu Dobroch 2023 je nominováno 18 dobrovolníků z Jihlavska. Předávací ceremoniál proběhne 3. listopadu

Dobrovolnické centrum Oblastní charity Jihlava pořádá letos již 17. ročník udílení cen dobrovolníkům za jejich nezištnou a potřebnou pomoc. Slavnostní ceremoniál udílení cen bude spojený s tanečním večerem. Tradiční akce je naplánovaná na pátek 3. listopadu od 18.30 v prostorách multifunkčního sálu DIOD a v rámci 17. ročníku bude oceněno v hlavní kategorii 18 dobrovolníků.

Dále budou oceněni i asistenti Tříkrálové sbírky, největší dobrovolnické akce. Práci dobrovolníků si dlouhodobě váží vedení města Jihlavy a pravidelně podporuje ocenění lidí s dobrým srdcem, kteří pomáhají druhým bez nároku na zisk.
„Letos se nám podařilo získat spolupráci s novým partnerem. Ocenění dobrovolníků tak podpoří i Vysoká škola polytechnická Jihlava, která eviduje v rámci kolektivu zaměstnanců a studentů rovněž několik dobrovolníků,“ informuje Roman Mezlík, hlavní koordinátor Oblastní charity Jihlava.

Pokud máte zájem pomáhat i vy a naplnila by vás role dobrovolníka, navštivte webové stránky Oblastní charity Jihlava a rubriku Co děláme – Dobrovolnictví.

Zdroj a foto: Oblastní charita Jihlava