15. července 2022
3 minuty čtení

Letní kino na Heulose zahájili Hádkovi

I přes nepřízeň počasí včerejškem odstartovala série filmů v největším letním kině v České republice. Jako úvodní film pořadatelé zvolili zcela novou filmovou komedii Hádkovi režiséra Vojtěcha Moravce o trampotách jedné rodiny.

Další premiéra milovníky kinematografie čeká už příští čtvrtek s akční komedií Všechno, všude, najednou dua Dan Kwan a Daniel Scheinert. Jedná se superhrdinský snímek o postarší provozovatelce prádelny, která se vrhne do zběsilého dobrodružství, ve kterém pouze ona sama může zachránit svět díky své schopnosti prozkoumávat paralelní vesmíry.

Velkému plátu rozhodně budou slušet i ostatní filmy vybrané pro následující prázdninové čtvrtky. Těšit se můžete na Zátopka, Jurský park nebo epickou vesmírnou ságu Duna.

„Nám se to moc líbilo,“ sdělil redakci návštěvník Karel Písecký. „Ještě deset minut před promítáním to vypadalo, že se možná ani hrát nebude, ale naštěstí se déšť utišil. Máme deky a karimatky, koupili jsme si pivo, klobásy a dětem limonádu, takže nás pár kapek nemůže rozhodit,“ s úsměvem dodala manželka.

Zdroj: redakce
Foto: redakce