12. července 2022
3 minuty čtení

Letní kino na Heulose zahájí promítání očekávanou filmovou premiérou. Během prázdnin promítne šest filmů

Když se sejde rodina, je to vždy radost. Pokud se ale dlouhodobě nemusíte ani s bratrem ani se sestrou, ani s jejich rodinami, je to setkání plné přetvařování a společenských frází, které se dřív nebo později ukáží jako lživé. Co teprve, když se potkáte při té nejsmutnější události, která čeká každou rodinu? Na nový český film s parádním obsazením - Hádkovi - můžete vyrazit už ve čtvrtek 14. července na jihlavský letňák, kde večer startuje letní kino. Začátek je plánován na cca 21:30 hodin. Letní kino nabídne během prázdnin šest filmů.

Těšit se můžete také na film oceněný osmi Českými lvy – Zátopek, který v letním kině uvidíte 28. července. V srpnu je pak naplánováno promítání Jurského parku nebo filmu Duna. Podrobnější informace najdete na stránkách Do Jihlavy.cz.

Oproti minulým letům je v amfiteátru zajištěné profesionální ozvučení a na velké filmy i výkonnější promítací technika. Projekce v červenci začínají přibližně ve 21:30 a v srpnu o půl hodiny dříve. Vždy se ovšem čeká na ideální promítací podmínky.

Zdroj: www.bontonfilm.cz, www.jihlava.cz/jezkovy-oci
Foto: redakce, www.jihlava.cz/jezkovy-oci