11. července 2022
3 minuty čtení

Koncert Kabátů je plný změn. Dnes autogramiáda v Cityparku, zítra pořádný nářez na letňáku

Jak sama kapela říká, je to celkem ironie, že jejich podzimní turné kvůli nutnosti odložení kulturních akcí započne 12. července. Aby změn nebylo málo, plánovaný koncert se kvůli rekonstrukci nemůže uskutečnit na Horáckém zimním stadionu, přesune se tedy do amfiteátru letního kina.

„Podařilo se dle nás velmi citlivě přeložit vstupenky na sezení, aby atraktivita spojená s cenou vstupenek zůstala zachována. Pochopitelně nejsme schopni to postavit jako center stage, ale máme připravenou speciální show, která se nachystala jen pro Jihlavu a bude mít na rozdíl od podzimního halového turné větší speciální efekty. Ty nám pro změnu výška většiny hal v tomto rozsahu neumožňuje. Takže nejde o snahu hlavně nevrátit vstupné a nějak to „odholit“, ale celé se to dlouze na Jihlavu připravuje. Bude to plnotučný koncert se vším, co k tomu patří,“ napsala kapela na svých webových stránkách.

Jste i vy fanoušci kapely ověnčené několika zlatými slavíky? Určitě tedy nezapomeňte dorazit také v pondělí 11. července do nákupního a zábavního centra Citypark Jihlava na autogramiádu. Od 16 hodin můžete ulovit selfie s kapelou a podepsané fotografie.

Zdroj: www.kabat.cz
Foto: www.kabat.cz