24. února 2023
2 minuty čtení

Karnevalový běh v Jihlavě: Převlečte se, zapojte se a podpořte výcvik asistenčních psů

Karnevalový běh je celorepublikovu akcí a díky aktivním Jihlavanům se hromadně  poběží i v Jihlavě, kde tuto dobročinnou akci organizuje Tereza Vázquez, Pivnice Starka a projekt Rozběháme Jihlavu. Zapojit se může kdokoli, dospělí i děti, trasy jsou dvě - jeden a pět kilometrů. A teď to nejdůležitější - svojí registrací a startovným podpoříte organizaci Pomocné tlapky, která vychovává asistenční psy.  

Kdy, kde poběžíme v Jihlavě

Start jihlavského Karnevalového běhu je v neděli 26. února ze Starých Hor, od Pivnice Starka z workout hřiště v 16.00 hodin.Vybrat si můžete trasu dlouhou jeden kilometr nebo pět kilometrů, vzít děti, kola, koloběžky, odrážedla. Jít nebo běžet. To je na vás. Především se ale nazapomeňte registrovat online na webových stránkách Karnevalového běhu. 

Registrace 


Registraci proveďte na internetových stránkách Karnevalového běhu  Startovné je minimálně 100 Kč, můžete si koupit dřevěnou nebo kovovou medaili, která vám přijde poštou. Do týmu vyplňte Rozběháme Jihlavu.

Nezapomeňte na masky


Zázemí poskytne Pivnice Starka, po zdolání dětské trasy se můžete ohřát. Na každého účastníka čeká malá sladkost a pro děti papírová medaile. A protože je to karnevalový běh, tak si vezměte masky, na místě budou sice k vypůjčení, ale v omezeném množství.

Těší se na vás pořadatelé.

Zdroj: Tereza Vázquez, Rozběháme Jihlavu, www.karnevalovybeh.cz