17. října 2023
2 minuty čtení

Kalendář Kraje Vysočina pro rok 2024 bude srdeční záležitostí

Kalendář Kraje Vysočina pro rok 2024 je na světě. V pondělí 16. října byl slavnostně představen, nese motto "Srdeční záležitost".

Nákladem čtyř tisíc kusů vydává Kraj Vysočina, Krajská hospodářská komora, Krajská agrární komora a komerční partneři velkoformátový nástěnný kalendář již po třinácté. Autorem třinácti nádherných plnobarevných fotografií, které budou majitele kalendářů provázet celým příštím rokem, je Petr Lemberk.

„Vybrané celoroční snímky nabízí s měsíční frekvencí jen zlomek atmosféry konkrétního místa. Ačkoli mnoho míst z fotek jistě důvěrně poznáte ze svého pozemského sledování, dáte mi za pravdu, že už o kousek dál je další krásný úhel pohledu na Vysočinu, který se na záběr nevešel. Nebylo naší ambicí ukázat celou Vysočinu, ale vzbudit zvědavost a chuť objevovat další krásy našeho regionu,“ říká hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek.

Nástěnný kalendář Kraje Vysočina není určen k prodeji. Stejně jako v předchozích dvanácti letech bude sloužit jako dárkový předmět pro obchodní partnery firem, které se podílejí na vydávání kalendáře, a k prezentačním účelům Kraje Vysočina, Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina a Krajské agrární komory Kraje Vysočina.

Zdroj a foto: Kraj Vysočina