10. srpna 2022
3 minuty čtení

Kafíčko do jihlavského hrníčku? Brána Jihlavy propojuje reklamní předměty s místními podniky

Pod taktovkou Brány Jihlavy vznikly nové propagační předměty Jihlavy, a sice hrníčky. Koupit si je můžete na Turistických informačních centrech. Hrníčky jsou za 250 Kč a jsou na nich vyobrazeny tři jihlavské dominanty - jihlavská radnice, vrchol Brány Matky Boží a Prior. Společně s jejich nákupem totiž obdržíte také poukaz na kávu v jedné z vybraných kaváren ve městě a volný vstup na Bránu Matky Boží.

„Nové hrníčky jsou symbolem vzájemné spolupráce Brány Jihlavy a místních podniků. Zároveň mohou nalákat nejen turisty, ale i místní, aby vystoupali na věž Brány Matky Boží a užili si zdejší impozantní výhled na centrum města,“ uvedla autorka nápadu, vedoucí TIC Martina Doležalová.

Kaváren, ve kterých si do nového hrníčku můžete koupit kávu, je zatím sedm. Brána Jihlavy však navrhuje spolupráci i dalším, stačí napsat na e-mail: magda.svatonova@branajihlavy.cz. V současné době si můžete kávu do nového hrníčku koupit v těchto kavárnách: SNOVÁ (Komenského 18), Kavárna Paseka (Helenínská 28A), Kavárna Na Jedné Noze (S. K. Neumanna 15), CaféBudík (Pod Jánským kopečkem 38), Cafe Bar Sokolovna (Tyršova 12), Art Coffee Jihlava (Věžní 6) a Cukrárna U Brány (Matky Boží 37).

Zdroj: www.jihlava.cz/jezkovy-oci