26. září 2022
2 minuty čtení

Jihlavský kickboxový klub se na Mistrovství světa WMAC 2022 ve Slovinsku porval o medaile. Přivezl jich hned sedm

O velkém úspěchu můžeme nyní mluvit v souvislosti s World Martial Arts Games 2022 a jihlavským Kickbox Klubem Reborn.

Na Mistrovství světa federace WMAC 2022 ve Slovinském městě Podčertek v uplynulých dnech získali účastníci hned sedm medailí. Českou republiku reprezentovalo 40 závodníků, v konkurenci téměř 500 závodníků z 23 zemí. Jihlavský Kickbox Klub Reborn zastupovali Dominik Růžička, Natálie Králová, Lucie Coufalová a Artur Sargsyan.

Naši závodníci předvedli výborné výkony a myslím, že potvrdili, že si místo v reprezentaci ČR zaslouží. Navíc Lucka a Artur byli na velké mezinárodní akci poprvé, takže i přes nervozitu byly jejich výkony perfektní. Pro Dominika a Natálku to bylo již třetí Mistrovství světa, což na jejich výkonu bylo znát. Své zkušenosti dokázali v zápasech zúročit. Pro Dominika to byl druhý titul Mistra světa, Natka jich má ve sbírce dokonce již šest," uvedl Josef Bílek, hlavní trenér klubu.

Sportovní klub přináší tréninky všech polokontaktních i plnokontaktních disciplín kickboxu, včetně speciálního tréninku hudebních forem beze zbraně a se zbraní (freestyle karate). Specializuje se na soutěžní kickbox všech výkonnostních i věkových kategorií (děti, mladší žáci, starší žáci, junioři, dospělí, veteráni) pod vedením Českého svazu kickboxu.

Zdroj: Kickbox Klub Reborn