08. května 2023
2 minuty čtení

Jihlavské roztleskávačky zaválely! Z Pardubic si dovezly stříbrné medaile

Pardubice už počtvrté ve své historii hostily oblíbenou cheerleadingovou soutěž, které se zúčastnil i jihlavský sportovní cheerleadingový klub JCA Legends. V regionální klubové soutěži Pardubice Open 2023 se o první květnové neděli jihlavským roztleskávačkám skvěle dařilo, domů si odvážejí stříbro, hned ve dvou soutěžích.

V kategorii Double Performance se na krásném druhém místě umístily Eliška Homolová a Nela Šenkýřová. Stříbro získala také formace LOTTAS, která soutěží zatím v nejmladší kategorii Pom Mini. Gratulujeme!

Zakladatelkou jihlavského týmu roztleskávaček je Denisa Hubáčková, která nasbírala četné zkušenosti například jako hlavní trenérka univerzitního týmu v Anglii, ale i na mnoha dalších působištích v zahraničí. Po návratu do České republiky se rozhodla své zkušenosti předávat dál, představit cheerleading Jihlavě, a v roce 2014 rozjela klub JCA Legends, který vede s pomocí dalších trenérek dodnes. Za dobu svého působení získaly jihlavské roztleskávačky tři stříbrné a tři bronzové medaile z Mistrovství ČR v týmových kategoriích.

Připravila: Ivona Kavalierová
Foto: JCA Legends, FB: Jihlava CHEER