12. června 2023
2 minuty čtení

Jihlavské roztleskávačky slaví jeden úspěch za druhým na republikových soutěžích

Nedávno jsme vás informovali o květnovém úspěchu jihlavského cheerleadingu a další skvělé výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jihlavským roztleskávačkám se velmi daří, kromě cenných zkušeností sbírají i ocenění, která rozhodně stojí za povšimnutí.

"O uplynulém víkendu se staly naše holky Eliška Homolová a Nela Šenkýřová vícemistryněmi ČR V Doubles Performance Junior Pom, holky v Plzni uspěly ve velké konkurenci," uvádí nadšeně Denisa Hubáčková vedoucí jihlavského týmu JCA Legends.  

Týden předtím vyrazily závodnice do Prahy, kde se konalo Mistrovství České republiky v cheerleadingu. Jihlavské roztleskávačky si z této prestižní soutěže odvezly zpět na Vysočinu jednu stříbrnou medaili a tři čtvrtá místa.

Cheerleading v Jihlavě

Zakladatelkou jihlavského týmu roztleskávaček je Denisa Hubáčková, která nasbírala četné zkušenosti například jako hlavní trenérka univerzitního týmu v Anglii, ale i na mnoha dalších působištích v zahraničí. Po návratu do České republiky se rozhodla své zkušenosti předávat dál, představit cheerleading Jihlavě, a v roce 2014 rozjela klub JCA Legends, který vede s pomocí dalších trenérek dodnes. Za dobu svého působení získaly jihlavské roztleskávačky tři stříbrné a tři bronzové medaile z Mistrovství ČR v týmových kategoriích.

Připravila: Ivona Kavalierová
Foto: JCA Legends, FB: Jihlava CHEER