02. prosince 2022
2 minuty čtení

Ježek vyráží do světa. Podpořte ho, a tím i jihlavskou zoo v rámci její vánoční kampaně

Zoo Jihlava přišla se skvělým nápadem na podporu chovu zvířat v zahradě. Zapojit se může kdokoli, kdo má zájem podpořit ježka ušatého na jeho cestě po světě, a sice zakoupením virtuálních kilometrů. Proč právě ježka asi není potřeba dlouze vysvětlovat, jedná se o symbol Jihlavy, který zná skutečně každý.

Za každou korunu jeden kilometr

Ježka čeká celkem deset zastávek a má před sebou přibližně 50 000 kilometrů. Princip kampaně je jednoduchý. Koupí kilometrů na e-shopu mu pomůžete cestovat po mapě. "Za každou korunu ho pak o jeden kilometr posuneme," uvedla vedoucí marketingu jihlavské zoo Simona Kubičková. 

Sledujte ježkův deník i aktuální polohu

Ježek si bude svou cestu zapisovat do cestovatelského deníku. Jeho aktuální polohu budou moci příznivci sledovat na mapě na webu a sociálních sítích. Cesta začala 1. prosince. Podaří se ježkovi procestovat celý svět a vrátit se do Vánoc domů?

Jako poděkování za příspěvek bude ježek posílat své zážitky z dané destinace každému, kdo ho na jeho cestě podpoří. V případě, že se někdo do kampaně zapojí později, bude možné zakoupit samostatně i předešlé části deníku. Všechny získané finance půjdou na podporu chovu zvířat v Zoo Jihlava.

Možnost zapojit se do losování

Navíc každý, kdo ježkovi přispěje na cestu do světa, bude mít možnost vyhrát v losování zážitkový program pro dvě dospělé osoby „Něco navíc o….“. Losování proběhne 2. ledna 2023.

Zdroj: www.jihlava.cz/jezkovyoci,
Grafika: použita z FB ZOO Jihlava