04. ledna 2023
2 minuty čtení

Jak na žádost o dotaci na kulturní akci? Seminář, který pořádá jihlavský magistrát, poradí

Ve středu 11. ledna 2022 od 16 hodin se v zasedačce na jihlavském magistrátu koná seminář, kde se dozvíte, jak správně vyplnit formulář, podat žádost či následně vyúčtovat finance v rámci vyhlášených dotačních programů pro oblast kultury na rok 2023. Setkání uvede náměstek pro oblast kultury Richard Šedivý.

„Na seminář byli přizváni také pracovníci z oddělení památkové péče, kteří žadatelům poskytnou informace k chráněným zájmům památkové péče při záborech veřejného prostranství v Městské památkové rezervaci Jihlava (MPR) i v jejím ochranném pásmu a také k povinnostem organizátora v rámci přípravy akce na veřejném prostranství v MPR a jeho ochranném pásmu,“ doplnila Daniela Krišková z odboru školství, kultury.

Seminář bude věnován především postupu ke správnému vyplnění a podání žádostí a následnému vyúčtování v rámci vyhlášených programů v oblasti kultury na rok 2023. Prostor bude dán též dotazům a diskuzi. Aktuálně vyhlášené programy pro oblast kultury na rok 2023 jsou uveřejněny na webu města Jihlavy.

Zdroj: www.jihlava.cz/jezkovyoci
Foto: redakce (ilustrační)

 

Dále doporučujeme