12. září 2023
2 minuty čtení

Druhá sezóna v azylu přinese Dukle zpět Tomáše Čachotského, změny ve fanshopu i v ceně vstupenek

Tradiční předsezonní tisková konference HC Dukla Jihlava za účasti jednatele klubu Bedřicha Ščerbana, hlavního trenéra A týmu Viktora Ujčíka a kapitána A týmu Tomáše Čachotského zodpověděla otázky týkající se hracího kádru i budoucnosti nové arény.

Jak na tiskové konferenci uvedl jednatel jihlavského hokejového klubu Bedřich Ščerban, v souvislosti se zahájením demolice stadionu klub pracuje trochu odlišnějším stylem, s dlouhodobějším časovým výhledem. Do týmu se vrací zpět Tomáš Čachotský, který je na svůj věk v dobré fyzické kondici a očekává se prodloužení jeho kariéry. Tým se podařilo doplnit o několik mladých talentovaných hráčů i zkušených matadorů.

„Sponzorské firmy většinou vnímaly, že zpoždění zahájení stavby nové arény bylo z objektivních příčin. Nedošlo tedy k žádným negativním jevům a jsem rád, že se nám podařilo udržet portfolio sponzorů na stejné úrovni. Klub je v této chvíli na sezónu připraven a neočekávám žádné problémy. Chci věřit tomu, že tak jak jsme my už trochu zkušenější, tak si na nás zvykli i lidé v Pelhřimově. I jihlavští fanoušci by se s vidinou nové haly mohli vracet více do ochozů, aby byla lepší kulisa při zápasech,“ uvedl Ščerban.

Dále jednatel HC Dukla doplnil, že skončila smlouva s provozovatelem fanshopu, merch je nyní přímo v rukou klubu. Fanoušci tedy budou muset mít trochu strpení. Co se týká vstupenek, tak jejich cena bude dynamičtější. Na první zápas bude stát lístek sto korun. Pokud fanoušci využijí možnost nakoupit si vstupenky online, bude vstupenka stát korun devadesát.

Ambice týmu do nadcházející sezóny shrnul sám Tomáš Čachotský: „Chtěli bychom v základní části hrát do šestého místa. Doufám, že se udržíme co nejdéle zdraví a nebude nás kosit větší množství zraněných. Věřím, že potom budeme naplňovat předsevzetí a cíle, které jsme si dali. Tím i naplníme stadion v Pelhřimově. I nám se díky tomu lépe hraje."

Zdroj a foto: HC Dukla Jihlava