27. dubna 2022
2 minuty čtení

Do práce na kole? Přihlaste se do květnové výzvy, na registraci máte do čarodějnic

Vyrazte v květnu co nejčastěji do práce na kole, koloběžce, pěšky nebo poklusem – tedy udržitelně a aktivně. Podpoříte tím své zdraví a zlepšíte si fyzičku. Přihlaste se s kolegy a kolegyněmi, celou firmou nebo na vlastní pěst do výzvy Do práce na kole. Termín pro registrace je do 30. dubna 2022. A třeba i vyhrajete některou z hodnotných cen.

„Letos si po covidem vynucené přestávce určitě vynahradíme akce zdarma „na triko“ pro účastníky. V červnu je pak v plánu již tradiční závěrečné vyhlášení spojené s losováním a předáváním cen. Hlavní cenou v kategorii Pravidelnost jednotlivců bude tentokrát vymazlená koloběžka Yedoo v hodnotě cca 13 tis. Kč, účastníci se ale můžou těšit i na další ceny v týmových i individuálních kategoriích. Neotálejte tedy s registrací, startovné se postupně navyšuje a dřívější registrace znamená, že také dříve obdržíte tričko opět s originálním motivem, který tentokrát navrhla mladá osobitá výtvarnice Eliška Podzimková,“ uvedl za pořádající spolek SLIBY – CHYBY Jirka Holoubek.

V Jihlavě bude kampaň a soutěž probíhat již podesáté. Do celorepublikové akce pražského spolku AutoMat se v loňském roce zapojilo 22 tisíc účastníků. V Jihlavě to bylo 540 lidí a stala se tak nejúspěšnějším krajským účastnickým městem v přepočtu na počet obyvatel. Zkuste tedy opět rozhýbat svůj pracovní kolektiv, udělat si ve firmě zdravý a zábavný teambuilding a současně zviditelnit zájem o zdravou a ekologickou dopravu po městě. Hlavním partnerem Do práce na kole v Jihlavě je již tradičně statutární město Jihlava, které se dlouhodobě věnuje rozvoji infrastruktury pro cyklisty a záštitu nad akcí převzal radní pro dopravu Jaroslav Vymazal. Akce je realizována ve spolupráci se Zdravým městem Jihlava.

Vše o květnové výzvě a registraci na dopracenakole.cz.   

Zdroj: magazín Ježkovy oči, foto Pixabay