18. listopadu 2022
2 minuty čtení

Čeká vás endoprotéza kolenního nebo kyčelního kloubu? V jihlavské nemocnici odborníci zodpoví všechny otázky

Pro všechny pacienty před totální endoprotézou kolenního a kyčelního kloubu Nemocnice Jihlava opět připravila schůzku s personálem ortopedicko-traumatologického oddělení, kde se dozví vše o operaci, která je čeká. Zájemcům zdravotníci zodpoví veškeré jejich dotazy.

„Je jasné, že před takovou operací si člověk hledá dostupné informace na internetu, zjišťuje více o zákroku a má obavy. Na setkání, které proběhne, se vše dozví přímo od našich lékařů,“ vysvětluje vrchní sestra ortopedicko-traumatologického oddělení Magdaléna Lavičková.

„Řekneme, co si mají pacienti před operací zajistit, co si s sebou mají vzít do nemocnice, jaká je tam čeká příprava před operací, jak bude probíhat pooperační a rehabilitační péče,“ doplňuje primář Přemysl Kohout konkrétnější program.

Edukační setkání pacientů před totální endoprotézou kyčelního a kolenního kloubu proběhne ve velké zasedací místnosti jihlavské nemocnice (první patro pavilon A nad informačním centrem) ve středu 23. listopadu od 13 hodin.
Rezervace není nutná.

Zdroj: Nemocnice Jihlava
Foto: www.freepik.com/free-photo/surgeons-interacting-with-each-other-operation-room_1008498.htm#query=operation&position=2&from_view=search&track=sph">Image by peoplecreations</a> on Freepik